Ateizmi Anlamak kitabını edinme seçenekleri

Haziran 2012 - Birinci Baskı
ISBN No: 978-0-9879366-7-7
Dizgi: Propaganda Yayınları
Yazar: Aydın Türk

  • Kitabın elektronik kopyasını Propaganda Yayınları’nın sayfasından indirebilirsiniz:http://propagandayayinlari.net/ateizm.html
   Elektronik kopya aynı zamanda iTunes, Smashwords, Sony, Kobo, Barnes & Noble, Baker Taylor, vs gibi çoğu ana e-kitap dağıtım yerlerinden edinilebiliyor. Mobi, ePub ve pdf formatlarında dağıtılan e-kitap iPhone, iPad, Android tablet tarzı mobil cihazlarda, Kindle, Nook gibi elektronik kitap okuma cihazlarında, ya da bilgisayarınızda okunabiliyor.
  • Kitabın matbaada basılmış kopyasını edinmek isteyenler ya sayfanın daha alt kısmında bulunan “Şimdi Satın Al” tuşundan, ya da kitabı basan yayınevinin şu adresinden kitabı sipariş edebilir:http://www.lulu.com/shop/ayd%C4%B1n-t%C3%BCrk/ateizmi-anlamak/paperback/product-20333365.html
   Kitabın kağıt kopyası maliyetine satılmaktadır. Yazarın ya da yayınevinin herhangi bir karı yoktur.
  • Lulu yabancı bir web sayfası olduğu için, dili ingilizcedir. Kitabın kağıda basılmış kopyasını türkçe bir sayfadan sipariş etmek isteyenler aşağıdaki “Şimdi Satın Al”a tıklayarak kitabı yazardan sipariş edebilirler. Buradan sipariş ettiğiniz takdirde kitabın elinize geçmesi önceki seçeneğe göre biraz daha fazla vakit alabilir. Bu şekilde kitabı edinmek isteyenler, aşağıdaki açıklamalara uygun olarak kredi kartı, banka kartı veya Paypal yoluyla ödemelerini yaptıktan sonra, posta yoluyla kitabı edinebilirler. Bu kitap, kitapçılarda satılmamaktadır.

   Ateizmi Anlamak kitabını sipariş edin

   Kitabı sipariş etmek için aşağıdaki “Şimdi Satın Al”a tıklayınız. Karşınıza çıkacak sayfada adresinizi girip siparişinizi yapabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı, banka kartı veya Paypal ile yapabilirsiniz. (Paypal hesabınız yoksa, karşınıza çıkacak sayfada Paypal hesabım yok seçeneğini seçiniz. Size diğer ödeme seçenekleri verilecektir). Ödemeniz hesaba geçtiği anda kitabınız postalanacaktır.

   Not: Bir sonraki ödeme sayfasında göreceğiniz “paketleme ve gönderim” tutarı, ABD’den Türkiye’ye bu kitabın büyüklüğünde ve ağırlığında bir paketi göndermek için Amerikan posta servisinin verdiği en düşük ücrettir. Bunu kendiniz de http://ircalc.usps.gov/ adresinden görebilirsiniz. Bu sayfada “destination” (gönderilecek yer) olarak “Turkey”, “select shape” kısmında paket şekli ve çeşidi olarak “large envelope” ve paket ağırlığı olarak da 1 pound 2 ounce seçerseniz karşınıza çıkacak tablodaki en düşük tutar bizim bir sonraki ödeme sayfasında verdiğimiz tutardır

    

   Kitapla ilgili bazı okur yorumları

    

   • “Ateizmin bu kadar akıcı, anlaşılır, zeka dolu bir üslupla anlatıldığı başka bir kitap okumadım. Mükemmel.”
   • “Anlatım sıkmıyor,akla gelebilecek soruların cevapları anlaşılır bir şekilde anlatılmış.”
   • “Önsözünü okumam bile aydınlanmama yetti.”
   • “Ateizmle ilgili kafasında soru işaretleri olanların, özellikle din mensuplarının okumasını tavsiye ettiğim; ateizmle ilgili karşılaştığım en iyi ve ayrıntılı Türkçe kaynak.”
   • “Kitabı okudum. Zevkli ve doyurucuydu. Bazı bölümler biraz daha geliştirilebilir ama ateizm gibi geniş bir konuda hiç kimsenin eksiksiz bir kitap yazabilmesi beklenemez tabii ki. Herkese hararetle tavsiye ediyorum bu kitabı.”
   • “Yillarin ateisti olarak ben de yeni seyler, yeni bakis acilari ogrendim. Gayet basarili olmus kitap.”
   • “Aydın Türk; ataizmi ve dini araştırmaya dayanarak, bilimsel kanıtlarla, anlattığından insan metinlerini sıkılmadan, inanarak okuyor. Yazılarını okurken “Harbi doğru söylüyor adam.” cinsinden bi’ duygu uyandırıyor.”
   • “Okumaya başladım. anlatılmak istenenler gayet akıcı ve açık şekilde ifade edilmiş. severek okuyorum gerçekten.”
   • “Eskilerin güçlü zihinlerinden Aydın Türk’ün yeni yazdığı “Ateizmi Anlamak” adlı kitabı propaganda yayınlarından çıktı. Eskilerin diyorum çünkü şimdilerde eskisi kadar aktif değil kendisi. Kitabında birçok tartışmada karşılaştığı farklı soru(n)lara değinip genel olarak neden Ateist olunabileceğini son derece açık bir dille anlatıyor kendisi. Eğer bu tür konulara açıksanız veya merak ediyorsanız okumanızı tavsiye ediyorum.”

   İnternette bu kitaptan bahseden, yukarıdaki yorumların ve başkalarının yer aldığı bazı sayfalar:

http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=236240.0
http://www.goodreads.com/review/show/567434801
http://www.demokrathaber.net/kitap/propaganda-yayinlari-kitaplarimiz-ucretsizdir-h14388.html
http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=51355
http://forum.dusuncedunyasi.net/index.php?/topic/879-kitabim-ateizmi-anlamak-cikti/
http://www.goodreads.com/book/show/15840870-ateizmi-anlamak
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=18472.0
http://www.frmtr.com/felsefe/4688769-ateizmi-anlamak.html
http://www.bagimliyiz.com/334-felsefe/10361-ateizmi-anlamak.html
http://yantaraf.net/ateizmi-anlamak-cikti/

Cumhuriyet gazetesinin yazarla röportajı:
http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=415032

Kitabın tanıtım videosu:
Ateizmi Anlamak – Aydın Türk
Yazarla yapılan bir söyleşi:
http://www.youtube.com/watch?v=7qXsklv6jVg